Nowe technologie

Gdzie uzyskać wsparcie w zakresie obsługi Shopify?

Zakładając swój własny sklep internetowy mamy do wyboru wiele platform. Jedną z najpopularniejszych jest Shopify. Dzięki swojej popularności, korzystnej cenie i prostocie obsługi jest atrakcyjnym wyborem dla wielu początkujących właścicieli sklepów. Jednak nie zawsze wiemy jak go poprawnie skonfigurować, szczególnie jeśli nie jesteśmy ekspertami w dziedzinie ecommerce i tworzenia stron internetowych. Możemy wtedy zlecić odpowiednią konfigurację specjalistom lub poszukać samemu rozwiązania korzystając z różnych możliwości wsparcia o twórców i samych użytkowników. gdzie znajdziemy pomoc?

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • gdzie uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o Shopify
  • jakie są najpopularniejsze kanały wsparcia w Shopify

Najprostszym dla nas rozwiązaniem jest contact support, czyli kontakt z pomocą techniczną samego Shopify. Jednak często potrzebujemy szybkiej odpowiedzi na nurtujący nas problem i wolimy sami na szybko poszukać rozwiązania w innych miejscach w Internecie.

Gdzie uzyskać wsparcie w zakresie obsługi Shopify i uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania?

Jak już wspomnieliśmy, najprostszym rozwiązaniem swoich problemów z Shopify jest kontakt z supportem, czyli zespołem programistów samego Shopify. Uzyskamy wtedy odpowiedzi na nurtujące nas pytania i problemy zarówno z samym Shopify jak i i dodatkami do niego dostępnymi. Eksperci z Shopify z chęcią nam pomogą i doradzą jak prawidłowo prowadzić nasz sklep.

Aby skontaktować się z supportem możemy wysłać email, napisać na czacie, w social media lub poprosić o telefon do nas. Możemy liczyć na pomoc w każdej formie kontaktu.

Co w sytuacji, gdy potrzebujemy rozwiązania natychmiast lub poza godzinami pracy Shopify support?

Shopify support – gdzie jeszcze można znaleźć przydatne informacje i pomoc w obsłudze Shopify?

Obecnie częstym miejscem gdzie w pierwszej kolejności szukamy rozwiązań naszych problemów są materiały wideo. Przeglądając kanał Youtube samego Shopify jak i ekspertów na nim pracujących możemy znaleźć interesujące nas rozwiązania, w dodatku w widocznymi przykładami ich zastosowań. Na Youtube i innych platformach znajdziemy również webinaria, które pomogą nam poszerzyć wiedzę odnośnie tej platformy sklepowej.

Równie pomocna może okazać się społeczność Shopify. Zarówno na forach jak i grupach na Facebooku i innych mediach społecznościowych znajdziemy masę ludzi, którzy być może mieli w przeszłości podobny problem jak my lub znają sposób jego rozwiązania. Społeczność Shopify jest bardzo pomocna i chętnie udzieli nam porady oraz poda dostępne rozwiązania. Dzięki temu wykonamy kolejny krok w rozwoju naszego sklepu.

 

Artykuł sponsorowany

Możesz również polubić…

0 komentarzy

  1. może kiedyś to przetestuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *